Tule ja ilmuta saatan…

Helme kutsekooli ajal töötas seal üks salapärane ja veider härrasmees, kes rääkis jutte kuradi tulemisest ja saatanlikest rituaalidest. Kõik pidasid teda hulluks, aga kas ta oli seda?

Surres jättis härrasmees maha kirja, milles kirjutab: „Teie, tema
ainsad järeltulijad, olete need, kes suudavad rituaalini jõuda. Leidke tee läbi takistuste ja mõistatuste iidse ja püha rituaalini, millel on ainult üks eesmärk – ilmutada kõikvõimas saatan isiklikult.”

Tee rituaalini hõlmab mõistatusi, mille lahendamiseks tuleb
kogu meeskonnaga pead kokku panna ning teha kaalukaid otsuseid. Lisaks on teekond täis erinevaid takistusi ja ülesandeid, mis vajavad taaskord meeskonnana töötamist.

Kui soovid seikluslikku mängu läbida, võta meiega facebooki lehe kaudu ühendust ning täpsustame aja! Soovituslik on 4-liikmeline punt, aga soovi korral saab tulla ka 3 või 5kesi. 
12-13-aastaste osalejatega peab kaasas olema vähemalt üks täisealine saatja!

Ühe külastuse hind kogu grupile on ainult 30€, maksta saab ainult sularahas või arvega ettemaksuna.

Põgenemismaja läbimisel võib kokku puutuda tolmuga, tossuga, füüsiliste takistuste, sähviva valgusega, pimeduse, hirmutavate kujudega jms-ga. Hinnake oma tervislikku seisundit ning hoiduge, kui võib probleeme tekkida!

Kuna ruumid on jahedad, siis sulgeme ettevõtmise talvekuudeks ning teeme tagasiside põhjal muudatusi, et kevadel taas avada!

Lisa kommentaar