Õudusmatk “Kuninga tagasi toomine”

KÕIK KOHAD ON HETKEL TÄIS JA REGISTREERUMINE SULETUD!

 

1000 aastat tagasi pagendati siit mailt võimas kuningas, kelle eesmärgiks oli luua Tõrwa kuningriik. Toona tema ülemvõimu vastased alistasid ta, kuid mitte igaveseks.
Suure pingutuse tulemusena suutsid kuninga käsilased säilitada kuninga reliikviad ja peita tema matmispaiga, et ühel päeva kuningas ellu äratada, et ta saaks luua oma kuningriigi.
Iga 100 aasta tagant on juulikuus see päev, kui allmaailmaga on võimalik saavutada side ja kuninga naasmine on teostatav. Mitte keegi pole suutnud kuningat veel maa peale tagasi tuua, sest alati on see lõppenud suure ebaõnnestumisega.
Osalejate ülesandeks on läbida katsumusi täis teekond: leida iidsest raamatukogust Kuninga raamat, koguda kokku reliikviad ning tuua õiguspärane kuningas maa peale tagasi. Ülesanne pole aga lihtne, kuna on jõud, mis kuninga tagasitulekut näha ei taha!

Õudusmatk leiab aset Tõrva linna piires ning on orienteeruvalt 5 km pikk. Liiklemine toimub jalgsi koos grupiga. Ühel õhtul toimub nelja erineva algusajaga matka, igas grupis kuni 15 inimest. Kohad on piiratud! Registreeri võimalikult varakult!

Teekonnal võib olla vilkuvaid tulesid, tossu, tolmu, verd, pimedust jne. Hinda oma tervislikku seisundit!
Igaüks vastutab oma tervisliku seisundi eest ise!
Nooremad kui 14 peavad teekonna läbimiseks kaasa võtma vähemalt ühe täiskasvanud saatja.

Õudusmatka korraldavad Põgenemismaja Rituaal ning Tõrva Raadio noored. „Matka projekti on rahastatud kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest“
Kontakt ja lisainfo matk@torvanoored.ee