Põgenemistoast

PÕGENEMISMAJA RITUAAL LÕPETAS OMA TEGEVUSE. UUSI BRONEERINGUID ME VASTU EI VÕTA!

Helme kutsekooli ajal töötas seal üks salapärane ja veider härrasmees, kes rääkis jutte kuradi tulemisest ja saatanlikest rituaalidest. Kõik pidasid teda hulluks, aga kas ta oli seda?

Surres jättis härrasmees maha kirja, milles kirjutab: „Teie, tema ainsad järeltulijad, olete need, kes suudavad rituaalini jõuda. Leidke tee läbi takistuste ja mõistatuste iidse ja püha rituaalini, millel on ainult üks eesmärk – ilmutada kõikvõimas saatan isiklikult.”

Tee rituaalini hõlmab mõistatusi, mille lahendamiseks tuleb kogu meeskonnaga pead kokku panna ning teha kaalukaid otsuseid. Lisaks on teekond täis erinevaid takistusi ja ülesandeid, mis vajavad taaskord meeskonnana töötamist.

Põgenemismaja loodi noorte aktivistide poolt, mida rahastati projekist “Nopi Üles.” Põgenemismaja ehitus, idee ja teostus on läbiviidud vabatahtlike noorte poolt. 

Põgenemismaja töötab kevadest kuni sügiseni. Maja suletakse miinuskraadide saabumisel, kuna meeskonnal ning külastajatel oleks ruumid liiga jahedad. 

Põgenemismaja läbimisel võib kokku puutuda tolmuga, tossuga, füüsiliste takistuste, sähviva valgusega, pimeduse, hirmutavate kujudega jne. Hinnake oma tervislikku seisundit ning hoiduge, kui võib probleeme tekkida!

Põgenemismaja “Rituaal” uuenduskuuri toetab KÜSKi kohaliku omaalgatuse programm.